ZESTAW MAMA KIT I MIDWIFE BACKPACK

Przedstawiamy Wam autorskie projekty AIDPOL: MAMA KIT i MIDWIFE BACKPACK, dzięki którym zabezpieczyliśmy ponad 5000 narodzin dzieci w Afryce!

Są to kompletne zestawy służące do higienicznego i bezpiecznego przyjścia na świat dzieci w krajach afrykańskich. Pozwalają kobietom na urodzenie w warunkach szpitalnych i domowych.
Naszym celem przy tworzeniu MAMA KITów było zapobieganie ryzyku infekcji podczas narodzin i zmniejszeniu liczby zgonów matek i noworodków. Nasz cel został osiągnięty, zabezpieczyliśmy już zdrowie i życie tysiącom potrzebujących!

Zestawy do MAMA KIT tworzone są w wersji pojedynczej, co zapewnia sterylność podczas narodzin. Skład pojedynczego zestawu MAMA KIT jest na ulotkach.
W bieżącym roku, ze względu na pandemię SARS-COV-2, do zestawów MAMA KIT dodaliśmy wyprodukowaną w Polsce zgodną z normami EN maseczkę na twarz i tabletki do dezynfekcji.
We wnętrzu plecaka MIDWIFE BACKPACK przeznaczonego dla położnych znajdują się produkty pozwalające na przyjęcie 10 bezpiecznych i higienicznych narodzin.

W najbliższym czasie zestawy trafią do Fundacji MILELE na Zanzibarze oraz do potrzebujących matek w Kamerunie.

EnglishPolish