O fundacji

Fundacja AIDPOL powstała z inicjatywy Wojciecha Jóźwiaka, założyciela i Prezesa Zarządu firmy AIDPOL Sp. z o. o.

 

AIDPOL to pierwsza polska firma promująca i oferująca polskie produkty w ramach międzynarodowej pomocy humanitarnej i rozwojowej na świecie.

Podczas dziesięciu lat naszej działalności zdobyliśmy wiedzę oraz ogromne doświadczenie, poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi na całym świecie, zarówno tych potrzebujących pomocy jak i tych, których pasją jest niesienie pomocy innym. Wiedza, dorobek, i doświadczenie skłoniły Fundatora FUNDACJI AIDPOL do kontynuowania działań w ramach Fundacji.

Zrealizowaliśmy wspólnie z partnerami projekty pomocowe w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. Od wielu lat uczestniczymy w międzynarodowych wydarzeniach tj. DIHAD w Dubaju (corocznej międzynarodowej konferencji i wystawie Aid & Development, zapoczątkowanej w 2004 roku jako pierwsze wydarzenie humanitarne i rozwojowe na Bliskim Wschodzie), AIDEX w Brukseli (globalnym wydarzeniu – konferencji i największej wystawie dot. pomocy humanitarnej na świecie, zapoczątkowanym w 2010 roku), licznych konferencjach i warsztatach dotyczących pomocy humanitarnej i rozwojowej na całym świecie.

Nasz zespół

Wojciech Jóźwiak

Fundator i Prezes Zarządu Fundacji
ceo@aidpol.org

Izabela Cywa

Koordynator projektów w Afryce
Izabela.cywa@aidpol.org

lek. Wojciech Gług

Koordynator projektów w Tanzanii
w.k.glug@gmail.com

Orysia Bukowska

Wolontariusz
obukovska7@gmail.com

Sebastian Mikołajczak

Konsultant ds. ekologicznych
contact@green-deal.pl

Viktoriia Bukovska

Konsultant ds. projektów w Ukrainie
victoria.b.ukr@gmail.com

EnglishPolish